JAVIER HERRERO* STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


JAVIER HERRERO* STUDIO

Produkty projektanta: Javier Herrero* Studio

Po kilku udanych latach pracy w zespole projektowym Ebualà, Javier Herrero prowadzi teraz własne studio projektowania przemysłowego z siedzibą w Walencji, wykonując szeroki zakres prac, od produktu po grafikę i projektowanie wnętrz, przy czym każdy projekt oferuje maksymalną jakość i świeżość .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek