JAN PLECHÁC & HENRY WIELGUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


JAN PLECHÁC & HENRY WIELGUS

Produkty projektanta: Jan Plechác & Henry Wielgus

Jan Plecháč i Henry Wielgus poznali się podczas studiów na AAAD (Akademia Sztuki
Architektury i Designu w Pradze), gdzie rozpoczęła się pierwsza współpraca. Po tym, jak Jan Plecháč wystawił swoją pracę magisterską na Salone Sattellite 2011, zwrócił na siebie uwagę galerii i znanych producentów. Za swoją pracę otrzymał tytuł Odkrycia Roku podczas Czech Grand Design Awards oraz Elle Décor International Award. W 2012 roku Jan Plecháč i Henry Wielgus wspólnie założyli pracownię Jan Plechac & Henry Wielgus, której twórczość przekracza bariery między sztuką, architekturą i designem. Obecnie pracownia Jan Plechac & Henry Wielgus jest realizowana dla znanych międzynarodowych galerii i marek, takich jak Rossana Orlandi Gallery, Luminaire, Cappellini czy Gispen.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek