JAN DES BOUVRIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


JAN DES BOUVRIE

Produkty projektanta: Jan des Bouvrie

Jan des Bouvrie rozpoczął swoją twórczą podróż w Akademii Nauk Stosowanych i Projektowania Rietveld w Amsterdamie. Swoimi świadomymi i postępowymi poglądami młody Des Bouvrie wstrząsnął uznanym światem designu. Od dawna jest niezadowolony z istniejących projektów mebli. To skłoniło go do dalszego rozwoju i wzmocnienia swoich pomysłów twórczych: w końcu założył własne studio.
Pod koniec lat siedemdziesiątych stał się znany z przekształcania nijakich brązowych drewnianych domów we wszystkie białe, nowoczesne przestrzenie.
Jego projektowanie mebli nabrało ogromnego rozmachu, gdy holenderska grupa Gelderland opracowała jego sofę „Cubic”. Ten kawałek od razu stał się klasykiem designu. Projektował wówczas nie tylko dla firm meblarskich, ale także tworzył produkty dla innych, takich jak kuchnie Philips, KNP Telecom, Sony, Smart, Bruynzeel, Princess czy Gamma.
W 1993 roku Des Bouvrie przeniósł swoje studio projektowe z Bussum do Naarden - Vesting.
Wraz ze swoją partnerką Monique zbudował stary, monumentalny budynek w nowoczesne studio projektowe wnętrz, architektury i rozwoju produktu. Jan des Bouvrie jest obecnie powszechnie uznawany za autorytet we wszystkich trzech dziedzinach.
Wraz ze swoim kreatywnym zespołem des Bouvrie opracowuje kompletne projekty z dbałością o szczegóły. Każdy projekt, zarówno krajowy, jak i międzynarodowy, realizowany jest z pasją i niepodzielną uwagą.
Jan des Bouvrie zawsze miał w życiu jasny cel: projektować dla wszystkich.
W czasach, gdy ludzie myśleli, że design jest przeznaczony tylko dla elity, zmieniono zasady i zaczęto projektować produkty wysokiej jakości w niższych cenach. Jan des Bouvrie wprowadził „demokratyczny design” w Holandii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek