JAKOB WAGNER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

JAKOB WAGNER

Produkty projektanta: Jakob Wagner

Jakob Wagner urodził się w Kopenhadze w Danii w 1963 roku, a swój pierwszy dyplom z projektowania otrzymał w swoim rodzinnym mieście. Po ukończeniu kilku międzynarodowych szkół, w 1992 roku ukończył Centrum Sztuki Montreux w Szwajcarii, uzyskując dyplom z projektowania produktu.
Od razu założył własne studio w Kopenhadze i przez pierwsze 5 lat swojej kariery współpracował z sprzęt sportowy i profesjonalny dla klientów takich jak Porsche czy Pioneer. Stopniowo jednak zainteresował się przedmiotami do domu. O swojej filozofii projektowania Jakob mówi: „Często staram się stworzyć rodzaj wyważonego napięcia między przeciwstawnymi cechami przedmiotu. Bawię się statyczną kontra dynamiczną ekspresją, symetrią kontra asymetrią, męskością kontra kobiecość, organiczną kontra geometryczną itd. zmysłów, ożywia obiekt i porusza nas emocjonalnie. "
W 2003 roku otrzymał trzyletnie honorowe stypendium od Danish Art Foundation.
Prace Jakob są często wystawiane w Skandynawii i na całym świecie, m.in. w Museum of Modern Art w Nowym Jorku, gdzie jego pierwszy obiekt został włączony do stałej kolekcji w 2006 roku.
Jesienią 2008 roku Jakob zdobył duńską nagrodę "Najlepszego Projektanta" przyznawaną przez jeden z wiodących magazynów wnętrzarskich.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek