IVAN PARADINOVIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IVAN PARADINOVIC

Produkty projektanta: Ivan Paradinovic

Ivan Paradinovic jest niezależnym projektantem i artystą pracującym nad różnymi projektami. Uwielbia wyzwania i uwielbia pracować w różnych mediach: rysunku, malowaniu, rzeźbieniu, projektowaniu, fotografii i wszystkim pomiędzy. Oprócz projektów artystycznych i cyfrowych produkuje ręcznie robione meble, głównie lampy, które prezentuje światu jako produkty IKAA.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek