IVAN PARADINOVIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IVAN PARADINOVIC

Produkty projektanta: Ivan Paradinovic

Ivan Paradinovic jest niezależnym projektantem i artystą pracującym nad różnymi projektami. Uwielbia wyzwania i uwielbia pracować w różnych mediach: rysunku, malowaniu, rzeźbieniu, projektowaniu, fotografii i wszystkim pomiędzy. Oprócz projektów artystycznych i cyfrowych produkuje ręcznie robione meble, głównie lampy, które prezentuje światu jako produkty IKAA.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek