ISSEY MIYAKE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ISSEY MIYAKE

Produkty projektanta: Issey Miyake

Issey Miyake założył Miyake Design Studio w 1970 roku i zaczął prezentować kolekcje w Paryżu od 1973 roku. Eksploracja przez Miyake przestrzeni stworzonej między ciałem a otaczającą go tkaniną ewoluowała, zawsze zaczynając od jednego kawałka tkaniny. Miyake nieustannie spogląda w przyszłość i kolejny etap projektowania, niezależnie od tego, czy jest to funkcjonalna i wszechstronna seria „PLEATS PLEASE ISSEY MIYAKE” (1993-) czy seria „A-POC” (A Piece of Cloth / 1998-), która wprowadziła pojedynczy proces, dzięki któremu ciągłe rolki tkaniny, tekstury i odzieży mogą być wykonane z jednego kawałka nici. Obecnie Miyake współpracuje ze swoim zespołem badawczo-rozwojowym o nazwie Reality Lab. odkrywać nowe możliwości tworzenia rzeczy i budowania na właściwościach „regeneracyjnych” materiałów, zawsze mając na uwadze potrzebę badań i rozwoju materiałów, które będą odpowiadać naszym kurczącym się zasobom naturalnym i środowisku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek