INI ARCHIBONG

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


INI ARCHIBONG

Produkty projektanta: Ini Archibong

Ini Archibong urodził się w 1983 roku w Pasadenie w Kalifornii. W 2012 roku ukończył program projektowania środowiskowego w Art Center College of Design w Pasadenie, a następnie uzyskał tytuł magistra w zakresie luksusowego projektowania i rzemiosła w École cantonal d'art Lausanne (ECAL). Design by INI rozpoczął swoją praktykę projektową w 2010 roku jeszcze jako student w Centrum Sztuki. Archibong został wybrany Amerykańskim Studenckim Projektantem Roku na ICFF w 2010 roku. Prowadził szeroko zakrojone doradztwo w zakresie projektowania, współpracując z wieloma markami. Jego prace pojawiały się w publikacjach takich jak PIN-UP, Surface, Nowness i l'Officiel oraz w prezentacjach w Victoria & Albert Museum, World Expo Milan, Wanted Design i Salone Satellite. Projektant obecnie mieszka i pracuje w Bazylei w Szwajcarii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek