INGVAR AAVIK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

INGVAR AAVIK

Produkty projektanta: Ingvar Aavik

Ingvar Aavik urodził się w Norwegii w 1957 roku.
Studiował w National College of Art & Design 1980-1984.
Po kilkuletniej pracy w różnych biurach architektonicznych założył własną firmę w 1990 roku z naciskiem na projektowanie hoteli i współpracował z międzynarodowymi hotelami takimi jak Radisson SAS, Sorat Hotels, Hilton i Choice Hotels. Dziś Ingvar Aavik współpracuje z dużymi projektami hotelowymi w Skandynawii, Niemczech i stolicach krajów bałtyckich. Jest znany z projektowania unikalnych środowisk dla każdego klienta dzięki swoim umiejętnościom projektowania wnętrz, które obejmują wszystko, od dywanów i tekstyliów po meble i instalacje elektryczne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek