INGA SEMPÉ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

INGA SEMPÉ

Produkty projektanta: Inga Sempé

Urodzona w Paryżu francuska projektantka Inga Sempé ukończyła w 1993 roku ENSCI-Les Ateliers (Ecole Nationale Supérieure de Création Industrielle, Paryż).
W latach 2000-2001 była stypendystką Villa Medici, Académie de France w Rzymie iw tym samym roku otworzyła własne studio.
Na początku współpracowała z włoskimi firmami Cappellini i Edra.
Obecnie Sempé współpracuje m.in. ze skandynawskimi, włoskimi i francuskimi firmami, takimi jak HAY, Ligne Roset, Wästberg, Magis, Alessi, LucePlan, Mutina, Røros, Mustache, Svenskt Tenn, Gärsnäs…
Mieszka i pracuje w Paryżu, wspierany przez dwóch innych projektantów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek