INES PAOLUCCI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


INES PAOLUCCI

Produkty projektanta: Ines Paolucci

Projektant wizualny i produktowy z siedzibą w Rzymie, moje doświadczenie sięga od druku i projektowania graficznego po eventy, tożsamości i kampanie komunikacyjne (praca dla firm i instytucji takich jak Sapienza - Uniwersytet Rzymski, IFAD - Międzynarodowy Fundusz Rozwoju Rolnictwa, Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Dobra Shepherd ONLUS, Inarcassa, Fondazione Architetti e Ingegneri liberi professionalisti iscritti Inarcassa, DcomeDesign Association) oraz projektowanie produktów (projektowałem produkty dla Slamp, Fasem i Magis). Śledzę również tworzenie unikatowych przedmiotów i instalacji. Ukończyłam Wzornictwo Przemysłowe i Komunikację Wizualną na Uniwersytecie Sapienza w Rzymie - gdzie w latach 2002-2008 byłam profesorem kontraktowym Wzornictwa Przemysłowego i Wizualnego - pracuję jako niezależny projektant i konsultant. Moje projekty były wystawiane na różnych międzynarodowych wystawach designu ("Quali cose siamo - III Triennale Design Museum"; "DcomeDesign - La mano, la mente e il cuore"; "Nowy włoski design - Il paesaggio mobile del nuovo design italiano"; „Carta Vince Pietra Vince Forbici”, wystawa osobista w Fabriano Boutique-Roma).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek