ILIA ECKARDT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ILIA ECKARDT

Produkty projektanta: Ilia Eckardt

Belgijski projektant Ilia Eckardt dorastał zanurzony w belgijskiej scenie mody, jego matka Hilde Frunt pracowała dla belgijskich projektantów mody, takich jak Raf Simons, Dries Van Noten, Ann Demeulemeester i Walter Van Beirendonck. Zafascynowana ich światem, Ilia pracowała nad kilkoma projektami dziewiarskimi, eksperymentując z innowacyjnymi technikami i materiałami dziewiarskimi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek