IGNASI DE SOLÀ-MORALES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IGNASI DE SOLÀ-MORALES

Produkty projektanta: Ignasi de Solà-Morales

Ignasi de Solà-Morales był szanowanym architektem i profesorem uniwersyteckim, autorem ważnych projektów, takich jak rekonstrukcja niemieckiego pawilonu Miesa van der Rohe na Międzynarodową Wystawę w Barcelonie w 1929 roku; oraz rozbudowę i przebudowę Gran Teatre del Liceu, za którą otrzymał nagrodę Premio Nacional de la Generalitat w kategorii Dziedzictwo Kulturowe. Solà-Morales wniosła znaczący wkład w historię, teorię i krytykę architektury.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek