HUUB UBBENS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


HUUB UBBENS

Produkty projektanta: Huub Ubbens

Urodzony w Holandii w październiku 1964, Huub Ubbens ukończył Akademię Sztuki Rietveld w Amsterdamie w 1992. W 1991 współpracował ze studiem Cappelli & Ranzo w Neapolu. W 1993 roku przeniósł się do Mediolanu, gdzie współpracował z różnymi projektantami, takimi jak Marco Ferreri, Andrea Branzi i Claudio La Viola. Od 1997 do 2004 pracował w Artemide jako kierownik działu projektowego. W latach 2001-2007 był dyrektorem artystycznym firmy Danese-Milano.
W 2005 roku założył własne studio projektowe w Mediolanie. Huub współpracuje z różnymi firmami, takimi jak Artemide, 3M, Danese-Milano, Montina, Malofancon, Gheos-Wappe, BBB-Bonacina, Hema, Forsale Comunication, Alessi, Escudama, Arte & Cuoio, Monumedia i Comune di Milano
Uczy oraz prowadzi warsztaty w różnych szkołach projektowania we Włoszech, Francji, Brazylii i Rosji: SPD Scuola Politecnica di Design, Mediolan, Uniwersytet Architektury, Neapol; Uniwersytet Architektury w Mediolanie; Sustenare, Sao Paulo (BR); Szkoła Projektowania EID, Tulon (FR); Uniwersytet „la Sapienza”, Rzym; Artfuture, Petersburg (RU).
W 2010 roku przenosi się do Montpellier we Francji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek