HENNING LARSEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

HENNING LARSEN

Produkty projektanta: Henning Larsen

Henning Larsen był duńskim architektem. Jest znany na całym świecie z budynku Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Rijadzie i Opery Kopenhaskiej.
W 1959 roku Henning Larsen założył własną pracownię architektoniczną, w której pracował przez ponad 50 lat. Życiowy dorobek Henninga Larsena obejmuje szereg znaczących prac budowlanych w Danii i za granicą. Był często opisywany jako „mistrz światła”. W latach 1968-1995 był profesorem Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych w Szkole Architektury w Kopenhadze.
Znaczenie Henninga Larsena dla architektury wykracza daleko poza jego własne projekty. Inspirował pokolenia duńskich i międzynarodowych architektów takimi inicjatywami, jak magazyn architektoniczny Skala, który wydaje od ponad 10 lat. Jego wyjątkowe podejście do architektury, łączące w sobie bystre artystyczne i analityczne oko, pozwoliło mu zadać precyzyjne pytanie, które uchwyciło możliwości danego projektu. Jego narzędziami były przestrzeń i światło dzienne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek