HARALD GUGGENBICHLER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

HARALD GUGGENBICHLER

Produkty projektanta: Harald Guggenbichler

Jest mistrzem rzemiosła i wykwalifikowanym projektantem.
Odpowiedzialny za badania, rozwój techniczny i projektowanie wszystkich produktów.
Guggenbichler Design: Szczególne cechy naszych projektów, prototypów i produktów to czysta elegancja, ponadczasowa prostota i niezależny, charakterystyczny design. Niezwykły wygląd i jakość użytych materiałów są tak samo ważne, jak ekologiczne traktowanie i ergonomia nastawiona na ciało.
Wszystkie te maksymy owocują unikalnymi rozwiązaniami technicznymi i formalnymi, które spełniają najwyższe wymagania. naszym zdaniem projektowanie pracy to ciągły proces, ciągła praca nad zmianami i ulepszeniami. proces, który zaczyna się wraz z rozwojem świadomości, choć koniec pozostaje otwarty. dla nas szkice nie są wynikiem konkretnych pomysłów czy konkretnych zamówień, ale konsekwencją nieustannej analizy tematu projektu.
nasza filozofia projektowania podąża za poetyckim pragmatyzmem:
tylko to, co najważniejsze... i poezja.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek