HANSANDFRANZ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


HANSANDFRANZ

Produkty projektanta: Hansandfranz

Hansandfranz został założony w 2006 roku i ma siedzibę w Monachium w Niemczech. tam projektanci Konstantin Landuris i Horst Wittmann, ur. 1979 i 1980 w Monachium, pracując nad rozwiązaniami dla obiektów i przestrzeni. na ich zasady projektowania wpływ mają studia na Akademii Sztuk Pięknych w Monachium. na ich twórczość ma wpływ niekonwencjonalna koncepcja artystyczna panująca na uczelni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek