GUNILLA ZAMBONI - GUPICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GUNILLA ZAMBONI - GUPICA

Produkty projektanta: Gunilla Zamboni - Gupica

Dekorator wnętrz, artysta, malarz ścienny. Urodzony w Bolonii w 1980 roku, mieszka i pracuje między Włochami a Francją.
Po ukończeniu nowożytnych języków obcych i literatury na Uniwersytecie Bolońskim oraz Universidad Complutense de Madrid Gunilla nawiązał współpracę z wieloma galeriami sztuki współczesnej w Paryżu. Kontynuowała studia we Florencji, koncentrując się na sztuce fresków i malarstwa ściennego, ostatecznie kończąc studia w École d'Art Mural de Versailles we Francji uzyskując tytuł magistra w Peintre en Decor. Specjalizowała się w projektowaniu wnętrz w IED, Istituto Europeo del Design w Mediolanie.
Gunilla współpracowała z mistrzami włoskimi i francuskimi, doskonaląc tajniki i techniki malarstwa dekoracyjnego i dekoracji tout-court. W 2010 roku artystka założyła Gupica, prywatne atelier, w którym realizuje projekty zdobnicze swoich klientów.
Jej metoda pracy opiera się na trzech głównych założeniach: badaniach, rzemiośle i współczesnym eksperymentowaniu. Gunilla uwielbia tworzyć przedmioty, które zachowują równowagę między
wyrafinowaniem a prostotą. Rysowanie i refleksja nad pojęciem przestrzeni w związku z montażem jej materiałów. Artystę szczególnie fascynują symbole i przekazywane przez nie komunikaty, czerpiąc inspiracje z literatury, historii, mitologii i piękna natury.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek