GUGLIELMO BERCHICCI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Rok produkcji: 2002
  • Rodzaj mebla: Krzesło
  • Projektant: Guglielmo Berchicci
  • Producent: Slide
 • SUPER DESIGN

  • Rok produkcji: 2002
  • Rodzaj mebla: Stół
  • Projektant: Guglielmo Berchicci
  • Producent: Slide
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

GUGLIELMO BERCHICCI

Produkty projektanta: Guglielmo Berchicci

Urodzony w Mediolanie, absolwent Architektury na Politechnice w Mediolanie, Guglielmo Berchicci otworzył swoje studio w latach 90. w starym odrestaurowanym magazynie w zona Tortona, słynącym ze studiów projektowych, fotograficznych i modowych oraz wystaw podczas Milan Design Week. | znanych firm modowych, takich jak sześciopiętrowy Pałac dla VIVIENNE WESTWOOD w Mediolanie, luksusowe wille i penthousy w FEDERACJI ROSYJSKIEJ, renowacja i aranżacja wnętrz hoteli, takich jak niedawna Villa Kadashi, butikowy hotel w sercu MOSKWY, hotel ośrodki wypoczynkowe i wille w SESCHELI, plan zagospodarowania przestrzennego i koncepcja architektoniczna kompleksów mieszkalnych i wiele innych.
Produkty Guglie design lmo Berchicci sprzedają wszystko na świecie, niektóre z nich są częścią stałych kolekcji projektowych MoMA w Nowym Jorku i TRIENNALE Design Museum w Mediolanie i zostały wystawione w największym muzeum sztuki i designu w świat. Były publikowane w najważniejszych książkach projektowych i pojawiały się we wnętrzach wielu znanych filmów, programów telewizyjnych i reklam, oprócz publikacji w czołowych magazynach takich jak Interni, Abitare, Domus, AD, Elle Decor, Ddn, Vogue i wielu innych .
Guglielmo Berchicci jest również konsultantem ds. startupów, kreacji i zarządzania dla nowej firmy projektowej, od marki po kierunek artystyczny, takiej jak renomowana włoska firma projektowa Slide, która w ciągu kilku lat stała się bohaterem międzynarodowego designu scena.
Studiował wzornictwo przemysłowe i oświetleniowe w IED Istituto Europeo di Design w Mediolanie oraz Nuova Accademia di Brera w Mediolanie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek