GRUPPO ARCHITETTI URBANISTI CITTÀ NUOVA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GRUPPO ARCHITETTI URBANISTI CITTÀ NUOVA

Produkty projektanta: Gruppo Architetti Urbanisti Città Nuova

Gruppo Architetti Urbanisti „Città Nuova” została założona w latach 60. przez Pierluigiego Cervellatiego, Umberto Maccaferri, Giancarlo Mattioli, Franco Morelli, Gianpaolo Mazzucato i Mario Zaffagnini.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek