GRUPA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

GRUPA

Produkty projektanta: Grupa

Słynne chorwackie trio projektowe „Grupa” zostało założone przez Filipa Despota, Ivanę Pavić i Tihanę Tarabę w Zagrzebiu w 2006 roku. Pracując w obszarze produktów, wystaw i scenografii, otrzymali za swoją pracę szereg nagród branżowych. Ich prace były prezentowane na „Salone Internazionale del Mobile” w Mediolanie, festiwalu „Mixer” w Belgradzie, IMM w Kolonii, targach meblowych „Qubique” w Berlinie i wielu innych wystawach. Współpracę z fabryką mebli Artisan rozpoczęli w 2007 roku, pracując nad szeregiem produktów wykonanych z litego drewna. W 2010 roku Grupa stworzyła wieszak „3G3” dla chorwackiej marki meblowej Element, za którą otrzymała I nagrodę na targach Elle Decor. W tym samym roku Grupa zaprojektowała również stoisko odzieżowe „Figura” dla designerskiego sklepu Modus. Ich fotel i sofa „3angle” zostały wyprodukowane w 2011r. dla fabryki mebli tapicerowanych Kvadra i otrzymały nagrodę za najlepszy produkt przemysłowy na wystawie Biennale Chorwackiego Stowarzyszenia Projektantów. Ostatnim produktem Grupy jest seria modułowych lamp wiszących ILI ILI, która znajduje się w końcowej fazie produkcji.
„Produkty Grupy” to nazwa handlowa wszystkich produktów wytwarzanych i dystrybuowanych przez studio projektowe Grupy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek