GREGORIO FACCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2019
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Gregorio Facco
  • Producent: Fabbian
  • Materiał: Szkło
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 292.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

GREGORIO FACCO

Produkty projektanta: Gregorio Facco

Gregorio Facco nasce w Padwie w 1989 r. Studia projektowe na Politechnice w Mediolanie, gołębie i laurea w 2013 r. La sua carriera inizia w Australii, gołębie w 2012 r. współpraca ze studiem Luxxbox przy realizacji projektów w miejscach publicznych i publicznych ristoranti. Tornato we Włoszech jest częścią prac badawczo-rozwojowych Flos: podczas targów był kontakt z projektantami Ronem Giladem i Michaelem Anastassiadesem, którzy zostali stworzeni jako lampa alcune na Euroluce 2013. Kolejna proza ​​w Amsterdamie, studio Marcel Wanders, Affianca gołąb i starszy projektant nello svolgimento di progetti per brand di fama internazionale. Nowy kierunek we Włoszech, od 2014 i od 2016. Wypróbuj swoją opinię Ciatti, lampy do gołębi design oraz produkty związane z obudową i zawartą umową. Dal 2017 autonomiczny styl projektanta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek