GORAN LELAS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2013
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Goran Lelas
  • Producent: Slide
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 98.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

GORAN LELAS

Produkty projektanta: Goran Lelas

Urodzony w Chorwacji Goran Lelas jest uznanym projektantem, którego magiczne style sięgają od mody, ilustracji, literatury dziecięcej, projektowania produktów i kostiumów. Zaczynając we włoskiej branży mody, Lelas wypracował charakterystyczną estetykę, którą przeniósł na projektowanie rzeźb, odzieży i obuwia. Lelas stworzył również bardzo szczegółowe kostiumy i lalkarnie do teatru i opery, w tym specjalną produkcję Czarodziejskiego fletu Mozarta w jego rodzinnej Chorwacji. Jego prace były publikowane w Vogue Pelle, Vogue Bambini, Casa Vogue, Glamour, ID Magazine, The Shanghai Daily i The New York Times.
W 2008 roku STRANGEco wypuściło specjalną kolekcjonerską serię Somewhere City, zaprojektowaną przez Lelas i we współpracy z Museum of Modern Art (MoMA) w Nowym Jorku. Zawiera zarówno plastikowe zabawki, jak i pluszowe lalki, Somewhere City zawiera wymienne elementy, dzięki czemu są idealne dla dorosłych kolekcjonerów i dzieci.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek