GOODMORNING TECHNOLOGY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GOODMORNING TECHNOLOGY

Produkty projektanta: Goodmorning Technology

Goodmorning Technology to międzynarodowa firma konsultingowa w zakresie strategii i innowacji skoncentrowana na zmianach. Pomagamy ambitnym klientom tworzyć firmy, zwiększać wzrost i wprowadzać innowacje.
Goodmorning Technology została założona w 2003 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kopenhadze w Danii z międzynarodowym ukierunkowaniem i biurem kontaktowym w Londynie oraz solidną siecią globalną.
Naszymi klientami są zarówno duże, międzynarodowe firmy komercyjne, jak i mniejsze organizacje publiczne, kulturalne i modne. Daje to szeroki wgląd i doświadczenie z jednego sektora do drugiego i daje naszym klientom coś więcej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek