GIUSEPPE VIGANÒ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

GIUSEPPE VIGANÒ

Produkty projektanta: Giuseppe Viganò

Giuseppe Viganò poświęcił swoją pracę wzornictwu przemysłowemu produktów meblowych oraz artystycznemu zarządzaniu firmami z tego sektora. Zajmuje się również doradztwem graficznym przy tworzeniu katalogów bezpośrednio po zdjęciach, layoutach, komunikacji i stronach reklamowych. Projektuje instalacje targowe i stałe w salonach meblowych lub przestrzeniach tymczasowych na konkretne wydarzenia, interweniuje osobiście wskazując wybór produktów i studium scenografii.
Eksperymentowanie lub wykorzystywanie nowego materiału często staje się punktem wyjścia dla idei nie tylko produktu, ale całej kolekcji. Poszukiwanie odniesień ze świata sztuki, mody i poezji to okazja do przekrojowego podejścia do projektu, wiele jego najsłynniejszych produktów zrodziło się z koncepcji malarskich lub spektakularnych detali, innym razem są to poetyckie gesty tworzące intrygujące formy które następnie rozwijają się w nowe propozycje. Współpracował z ważnymi firmami w branży, takimi jak Poliform, Arflex, Bonacina Pierantonio, Bonaldo, Visionnaire, Arketipo, CIA International, Cogliati & Cogliati, Confalonieri, Matteo Grassi, Emmemobili, Estel, F.lli Longhi, Frighetto, Gamma International, Horus, Iwano Redaelli, Lema, Minotti, Misuraemme, Porada, Saba Włochy, Rivolta i skóra, dywany Artexa, Tisettanta.
Krzesło Ellipses zaprojektowane dla Bonacina Pierantonio zostało zgłoszone do selekcji ADI INDEX 2010, do nagrody ADI Compasso dla ' Oro.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek