GIUSEPPE MAURIZIO SCUTELLÀ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GIUSEPPE MAURIZIO SCUTELLÀ

Produkty projektanta: Giuseppe Maurizio Scutellà

Wszystkie moje przygody, moje pasje zaczynały się od spotkania z jedną lub kilkoma osobami, z którymi zostałam wciągnięta w wewnętrzny świat, hojność, wrażliwość, która jest dla mnie formą często uporczywie zdobywanej inteligencji emocjonalnej, czasem pochodną cierpienia z powodu lęku, że to zmusza nas do zajrzenia w głąb, uczciwie do środka, a co za tym idzie do wybierania odcieni także w innych, świadomego, nie rezygnowania z dyskontowanego zera, dlatego wrażliwość jest cechą, która mnie bardziej uderza w osobę, więcej inteligencji, która często jest dla kogoś
tylko dar otrzymany bezużytecznie.
Niechętnie określam się jako częściowo techniczny, moja poprzednia formacja szkolna, moje doświadczenie zawodowe, które wtedy ukształtowało się dla mnie pod tym profilem, nauczyło mnie, że rygor, że mają tylko niektórzy technicy, to jest wartość.
Podczas procesu, który zaczyna się od szkicu, aby dostać się do gotowego produktu, odkryłem, że istnieje nieskończona liczba asów , t Jeśli odchodzisz od szczegółów i systemu, który często jest rozciągnięty, wartości planu, uruchom je iw tej fazie dojrzałości takie doświadczenie częściowo omija te wady.
Z drugiej strony, ale ja czuję się twórczo, jak bardzo inni ludzie,
że nawet nie wiedzą, że są tym (nawet jeśli kanon sztuki naturalnie) moje szczęście nawet nie istnieje, tylko przepustka zrobiona z białego papieru ołówkiem, jeszcze zanim stała się produktem, kimś lub inną lampą czy katedrą, cechami obiektu, rzeźbą czy poezją to idea, która krystalizuje się na białej kartce, dla mnie zawsze było jak że.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek