GIUSEPPE IASPARRA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

GIUSEPPE IASPARRA

Produkty projektanta: Giuseppe Iasparra

Jego praca skupia się na tworzeniu rozszerzających się światów zdolnych do tworzenia różnorodnych produktów, takich jak sofy, stoły, siedzenia i dywaniki, z taką samą dbałością o szczegóły.
Projektuje meble i wnętrza, w których ludzie mogą się zakochać, a nie mieć z nimi tylko przelotną relację.
Jego styl wywodzi się z nieustannego i nieustannego zaangażowania w badanie formy i detalu, bo wszystko powinno być komunikowane, wszystko ma opowiadać historię, budzić emocje i filozofię, co ujawnia się w jego pracy dla Fratelli Longhi w Nobles i kolekcje królewskie.
Ukończył IDI'Ac Interior Design Institute w Mediolanie w 2004 roku, od tego czasu zaczął pracować nie tylko nad
obiektami, ale także nad projektami wnętrz mieszkalnych i komercyjnych w Mediolanie, Londynie, Paryżu, Moskwie, Saint Petersburg i Bangkok.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek