GIOVANNI LAUDA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

GIOVANNI LAUDA

Produkty projektanta: Giovanni Lauda

Giovanni Lauda urodził się w 1956 roku w Neapolu, gdzie ukończył studia architektoniczne i był członkiem studia Morozzi & Partners w latach 1988-1991. W 1992 roku wraz z Dante Donegani otworzył studio D&L. Tworzył produkty w sektorze home dla Sedie & Company, Uchino, Play line, Le Cose Nostre, Edra, Radice Lucepland i Viceversa. Giovanni Lauda projektował meble do domów i sklepów, inscenizował wystawy sztuki i układy handlowe. W 1996 brał udział w tworzeniu wystawy „Włoski design od 1964 do 1990” na Triennale w Mediolanie, a w 2001 brał udział w wystawie „Włochy i Japonia: Design jako sposób na życie”. Od 1993 roku jest wykładowcą w Domus Akademia w Mediolanie.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek