GIOVANNI ALESSI ANGHINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2015
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Giovanni Alessi Anghini
  • Projektant: Gabriele Chiave
  • Producent: Alessi
  • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

GIOVANNI ALESSI ANGHINI

Produkty projektanta: Giovanni Alessi Anghini

Giovanni Alessi Anghini urodził się w Mediolanie w 1981 roku, po ukończeniu podstawowych studiów we Włoszech i Szwajcarii; Swoją praktykę zawodową rozpoczął na Uniwersytecie we Florencji, gdzie koncentrował się na kursach z zakresu socjologii kultury i antropologii. W 2002 roku wrócił do Mediolanu z zamiarem tłumaczenia i zastosowania swoich studiów do wzornictwa przemysłowego, współpracował ze Stefano Giovannoni i pracował jako freelancer. Przez kolejne lata współpracował z takimi firmami jak ALESSI, PHILIPS, VITRA, VERSACE, FOREVERLAMP , zarówno poprzez doświadczenie w samych firmach, jak i jako konsultant zewnętrzny poprzez własne studio GAA Design Farm, założone w 2006 roku. pierwszy projekt: POP-UP) został nagrodzony NAGRODĄ DOBREGO WZORNICTWA 2008 i został włączony do stałej kolekcji Museum of Architecture and Design w Chicago (The Chicago Athenaeum). Rok 2011 rozpoczyna się nową przygodą poznawania kultur orientalnych, stąd decyzja o oparcia swoich działań projektowych między jeziorem Maggiore a Azją.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek