GIOPATO & COOMBES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2015
  • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Giopato & Coombes
  • Producent: Oluce
  • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

GIOPATO & COOMBES

Produkty projektanta: Giopato & Coombes

Cristiana Giopato i Christopher Coombes rozpoczęli współpracę w 2006 roku, kierując się pragnieniem połączenia ich podejścia projektowego z ciągłym zanieczyszczeniem kultur i wizji. Zdają sobie sprawę, że różnorodność jest ich siłą, a kiedy te różnice osiągną pewien punkt równowagi, krystalizuje się definicja projektu. Intuicja i racjonalność to cechy, które różnią się od siebie pod względem twórczych podejść. Ich produkty są zaprojektowane tak, aby spełniały dwie często sprzeczne cechy: innowacje przemysłowe i oddziaływanie emocjonalne.
W swoich projektach poszukują wartości zarówno przemysłowej, jak i kulturowej, gdzie interdyscyplinarność w zakresie interakcji jest podstawą ich twórczego rozwoju.
Ich praca obejmuje projektowanie mebli, wzornictwo przemysłowe i architekturę. Właśnie zakończyli swój pierwszy projekt architektoniczny prywatnej willi mieszkalnej. Obecnie współpracują z kilkoma znaczącymi firmami na arenie międzynarodowej, m.in. Living Divani, Lema Mobili, Miniforms, Fiam Italia, Frag i Glass Idromassaggi. Niektóre z ich projektów otrzymały ważne nagrody, takie jak „Young & Design” we Włoszech i „IMM interior Innovation award” w Niemczech. Ich produkty są regularnie prezentowane w publikacjach i wystawach na całym świecie.
Pochodzą ze wszystkich środowisk. Cristiana Giopato najpierw ukończyła Politecnico di Milano w zakresie wzornictwa przemysłowego, a następnie kontynuowała studia na Wydziale Architektury w Wenecji. Po stażu w biurze Makio Hasuike rozpoczęła współpracę z Patricią Urquiolą aż do otwarcia pracowni Christophera. Pod Patricią rozwinęła swoje wyczucie mebli i aranżacji wnętrz. Christopher ukończył wzornictwo przemysłowe na Brunel University w Londynie. Po przeprowadzce do Mediolanu pracował dla George'a Sowdena, a następnie Sebastiana Bergne, zdobywając bezcenne doświadczenie we wzornictwie przemysłowym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek