GINO CAROLLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

GINO CAROLLO

Produkty projektanta: Gino Carollo

Urodzony w Vicenzy w 1965 roku, swoją działalność w branży wzornictwa przemysłowego rozpoczyna w 1986 roku i współpracuje z prestiżowymi włoskimi i zagranicznymi firmami meblarskimi. W 1992 i 1993 roku z ramienia Assarredo planuje zorganizować i koordynować wizerunek pawilonu „Włochy” na Międzynarodowych Targach Meblowych w Kolonii, a zawsze w 1992 roku dla pawilonu włoskiego na Targach „Interieur” w Wiedniu. W 1999 roku otwiera „STUDIO 28”, które oprócz projektowania w branży projektowej zajmuje się również projektowaniem przestrzeni wystawienniczych i showroomów. Wiele z nich to projekty wzornicze, które zostały wyróżnione i nagrodzone.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek