GINGER ZALABA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

GINGER ZALABA

Produkty projektanta: Ginger Zalaba

Urodzona w Szwajcarii artystka i projektantka Ginger Zalaba na nowo odkryła i na nowo zinterpretowała lampy swojego dziadka. W 2015 roku skorzystała z oszczędności życia i pojechała na targi meblowe w Mediolanie ze swoją pierwszą kolekcją krzeseł wzorowaną na projektach Bauhausu jej dziadka. Możliwość pokazania swojej pracy po raz pierwszy była ogromnym osobistym osiągnięciem dla odrodzenia pracy Otto Kolbsa i ostatecznie zwróciła uwagę renomowanego domu projektowego Waltera Knolla, który zaczął reprezentować twórczość Zalabas 2019.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek