GINGER ZALABA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

GINGER ZALABA

Produkty projektanta: Ginger Zalaba

Urodzona w Szwajcarii artystka i projektantka Ginger Zalaba na nowo odkryła i na nowo zinterpretowała lampy swojego dziadka. W 2015 roku skorzystała z oszczędności życia i pojechała na targi meblowe w Mediolanie ze swoją pierwszą kolekcją krzeseł wzorowaną na projektach Bauhausu jej dziadka. Możliwość pokazania swojej pracy po raz pierwszy była ogromnym osobistym osiągnięciem dla odrodzenia pracy Otto Kolbsa i ostatecznie zwróciła uwagę renomowanego domu projektowego Waltera Knolla, który zaczął reprezentować twórczość Zalabas 2019.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek