GIANPIERO LEPRETI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
    • Rodzaj lampy: Oświetlenie ulic
    • Przeznaczenie: Zewnętrzne
    • Projektant: Gianpiero Lepreti
    • Producent: Neri
    • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

GIANPIERO LEPRETI

Produkty projektanta: Gianpiero Lepreti

Gianpiero Lepreti, architekt i projektant oświetlenia, otworzył Studio Lepreti w 2001 roku z głównym celem zbadania związku między światłem a architekturą. Wraz z Adrianą Ciaccio promuje ProgettoEùMédia, warsztat projektowo-eksperymentalny. Stylistyczne cechy tego doświadczenia są następnie reprezentowane w projektowaniu technicznego oświetlenia wnętrz oraz architektury mieszkalnej i przemysłowej. Pracownia tworzy również plany energetyczne i plany oświetleniowe mające na celu samowystarczalne wykorzystanie energii. W 2003 roku pracownia zdobyła Neri Award, międzynarodowy konkurs na projekty mebli oświetleniowych i małej architektury.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek