GIANLUIGI LANDONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

GIANLUIGI LANDONI

Produkty projektanta: Gianluigi Landoni

Ukończył Politechnikę w Mediolanie, w 1985 roku brał udział w założeniu grupy Amalgam zajmującej się projektowaniem zaawansowanych technologii. Od 1988 do 1990 pracował w studiu Rodolfo Bonetto jako kierownik projektu. Od 1991 roku Landoni jest partnerem w pracowni „Progetica Design”, gdzie prowadzi badania i rozwój wzornictwa przemysłowego, pogłębiając tematykę projektowania produktu. Od 1994 roku jest konsultantem ważnych włoskich i zagranicznych firm projektowych. Zajmuje się organizacją i osiągnięciami w branży hotelarskiej i handlowej, zwłaszcza w środowiskach poświęconych wellness. Landoni jest również wykładowcą w Europejskim Instytucie Designu (IED) w Mediolanie, jego prace były wystawiane i nagradzane różnymi nagrodami (Compasso d Oro 1998) oraz zostały wybrane na europejskich kongresach (iF Product Design Award 1999). Jego ciekawość i chęć pogłębiania poszukiwań twórczych skłoniły go do pracy w różnych sektorach produkcyjnych, współpracując z firmami o międzynarodowej renomie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek