GIANCARLO MATTIOLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GIANCARLO MATTIOLI

Produkty projektanta: Giancarlo Mattioli

Urodzony w 1933 roku Giancarlo Mattioli jest włoskim projektantem, który zyskał sławę w latach 50. i 60. XX wieku.
Jego najsłynniejsze dzieło, lampa stołowa Nesso, jest częścią kolekcji nowojorskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej i innych ważnych muzeów i pozostaje stylowe i nowoczesne. choć powstała w połowie XX wieku. Słynny Nesso zdobył pierwszą nagrodę na konkursie Studio Artemide Domus w Mediolanie w 1965 roku.
W latach 60. wraz z Pierluigim Cervellatim, Umberto Maccaferrim, Franco Morellim, Gianpaolo Mazzucato i Mario Zaffagnini założył Gruppo Architetti Urbanisti " Città Nuova”. .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek