GIANCARLO FASSINA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GIANCARLO FASSINA

Produkty projektanta: Giancarlo Fassina

Giancarlo Fassina urodził się i wychował w Mediolanie we Włoszech. Ukończył architekturę na Politechnice w Mediolanie i pracował nad kilkoma projektami związanymi z wzornictwem przemysłowym i stworzył oświetlenie dla Artemide, Luceplan, żeby wymienić tylko kilka. Jest laureatem nagrody Compasso D'oro za serię lamp Tolomeo, którą zaprojektował wspólnie z Michelle de Lucchi.
Jego praca i doświadczenie w różnych sektorach przemysłu produktowego pozwoliły mu skupić się na projektowaniu lamp oraz planowaniu i wyposażaniu wystaw i muzeów. Współpracował z kilkoma najważniejszymi firmami w branży oświetleniowej, m.in. z Luceplan, dla której wspólnie z Carlo Forcolinim zaprojektował lampę Birzi.
... Więcej
... mniej

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek