GIAMPAOLO ALLOCCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GIAMPAOLO ALLOCCO

Produkty projektanta: Giampaolo Allocco

Proget dla przemysłu to główne zadanie.
Z kreatywnością i dynamiką w interpretacji projektu og. Un'equipe gyovane i ricca d'inventiva, formatasi dla IUAV di Venezia, dla Scuola Italiana Design w Padwie iw drodze do świata doświadczeń zawodowych. Pełna i spersonalizowana zdolność do szybkiego udzielania konsulatacji! Un metodo di lavoro raffinato nel corso degli anni, per affrontare qualsiasi settore merceologico con successo.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek