GERHARD REICHERT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GERHARD REICHERT

Produkty projektanta: Gerhard Reichert

Gerhard Reichert rozpoczął studia inżynierskie po uzyskaniu dyplomu, które kontynuował i ukończył w zakresie projektowania integralnego w SADK Stuttgart, gdzie uzyskał drugi dyplom w 1993 roku.
W latach 93-97 był kierownikiem projektu w MH Design Engineering w Szwajcarii i Niemczech.
W 97 roku został zaproszony przez Michele De Lucchi do współpracy z nim w Mediolanie jako kierownik projektu w Studio De Lucchi do 2004 roku. W tym okresie założył własne studio "reichert-design"
2004 został mianowany profesorem projektowania na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Akwizgranie. Od 2007 roku jest profesorem i kierownikiem ds. projektowania produktów w Wyższej Szkole Nauk Stosowanych Schwäbisch Gmünd.
Koncentruje się na integralnym rozwoju produktów i systemów produktów, które godzą funkcjonalność funkcjonalną, ekologiczną i integralną emocjonalność. Pracujemy w złożonych globalnych relacjach z różnymi doświadczeniami w zmieniających się branżach i rynkach, a nasi klienci korzystają z bogactwa doświadczeń i wynikających z nich synergii.
Jego doświadczenie obejmuje projektowanie i inżynierię w złożonych kontekstach globalnych oraz alternatywnych branżach i rynkach, takich jak meble biurowe, wnętrza, lampy oraz produkty przemysłowe i medyczne itp.
Współpracuje z krajowymi i międzynarodowymi firmami, takimi jak Artemide, AAT, ALS, Brunner, iGuzzini, Interstuhl, Koleksiyon, Leifheit, Molteni, Mauser Office… i wiele jego produktów zostało nagrodzonych.
Ponadto jest aktywnym ekspertem, konsultantem oraz zasiada w kilku jury projektowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek