GENSLER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GENSLER

Produkty projektanta: Gensler

Gensler to globalna firma projektowa z 44 biurami i 3500 pracownikami na całym świecie. Gensler pomaga klientom odnieść sukces, koncentrując się na potrzebach ludzi, którym służą, niezależnie od tego, czy są to pracownicy, klienci, fani, studenci, pasażerowie czy goście. Założona w 1965 r. firma Gensler ma bogate doświadczenie w projektowaniu i architekturze obejmujące 20 praktyk, w tym komercyjne budynki biurowe, usługi profesjonalne, handel detaliczny, lotnictwo, urbanistykę i projektowanie, rozrywkę i hotelarstwo, stadiony sportowe i obiekty edukacyjne. Firma ma również praktyki koncentrujące się na strategii marki, projektowaniu grafiki środowiskowej, obiektach o znaczeniu krytycznym, a ostatnio zainwestowała w doradztwo w zakresie nieruchomości i zrównoważonego projektowania.
Información general
Stale oceniana przez przemysł amerykański i międzynarodowy jako wiodąca firma zajmująca się architekturą wnętrz i projektowaniem, wykorzystujemy nasze zasoby i wiedzę do opracowywania rozwiązań projektowych dla branż na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek