GASPARE INGLESE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GASPARE INGLESE

Produkty projektanta: Gaspare Inglese

Nato a Varese w 1956, studiował architekturę w Venezia e Firenze, laureandosi w 1982. W 1983 nakreślił profesjonalną orientację architektoniczną w planowaniu i kontroli technicznej
procesu gospodarczego. Convinto che una corretta proposta architettonica, nei suoi risvolti funzionali e formali, costituisca la sintesi di un processo di maturazione, in continua evoluzione, determinato da esperienze semper different, si impegna nella ricerca puntomiti często pojawiają się w tych wizjach do architektury taryfy.
Projektowanie i projektowanie architektury pod kątem kreatywności i profesjonalizmu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek