FRESHWEST

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

FRESHWEST

Produkty projektanta: Freshwest

Marcus Beck i Simon Macro zdobyli swoje pierwsze wyróżnienia w dziedzinie sztuk pięknych odpowiednio na
Manchester Metropolitan University i University of Brighton.
Po ukończeniu studiów Marcus skupił się na produkcji mebli z limitowanej edycji, podczas gdy Simon pracował ze słynnym projektantem Thomasem Heatherwickiem.
Znając się od dzieciństwa i dzieląc te same ideały projektowe, Marcus i Simon połączyli się, tworząc Freshwest w 2005 roku.
Studio i warsztat z siedzibą w Pembrokeshire West Wales zajmują się
rozwojem, prototypowaniem i produkcją jeden dach.
Freshwest obejmuje zarówno projektowanie eksperymentalne, jak i funkcjonalne, napędzane chęcią realizacji pomysłów. Samodzielne projekty koncepcyjne są sercem studia, jednak komercyjny aspekt Freshwest również przyczynił się do zdobycia nagród i kontraktów na meble, wnętrza i branding.
Etos studia nigdy nie ogranicza się do jednej dyscypliny projektowej i eksperymentowania z różnymi pomysłami i gatunkami .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek