FRÉDÉRIC SAULOU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

FRÉDÉRIC SAULOU

Produkty projektanta: Frédéric Saulou

Projektant i projektant wnętrz jest absolwentem College of Applied Arts i College of Fine Arts w Rennes, opanowując DNSEP 2.
Frédéric Saulou jest bardziej zainteresowany eksperymentami i badaniami. To premia za twoją pracę za myślenie o nowych materiałach i nowych zastosowaniach. To, co towarzyszy ich codziennemu podejściu do każdego projektu, pomyślane jest jako samodzielna rzeźba, pomiędzy minimalizmem a technologią. Jego podejście do prowadzenia globalnego podejścia, ale także unikalne w jego kreacjach do interakcji pojedynczego użytkownika z obiektem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek