FRANCO PAGLIARINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

FRANCO PAGLIARINI

Produkty projektanta: Franco Pagliarini

Franco Pagliarini, włoski wynalazca i projektant opraw oświetleniowych. Od 1978 roku wyprodukowała ogromną liczbę lamp wewnętrznych i zewnętrznych, urządzeń oświetleniowych, systemów i akcesoriów, sprzedawanych na całym świecie w milionach sztuk. Zapraszamy do obejrzenia jego głównych projektów tutaj.
Franco Pagliarini i jego zespół opracowują nowe urządzenia oświetleniowe w oparciu o specyficzne wymagania klienta. Ponadto swoje doświadczenie w marketingu wykorzystuje do analizy ewentualnych braków produktowych w asortymencie klienta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek