FRANCESCA BORELLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2017
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Francesca Borelli
  • Producent: Oluce
  • Nagrody: Adi Design Index
  • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

FRANCESCA BORELLI

Produkty projektanta: Francesca Borelli

Francesca Borelli, nasce a Roma 1 marca 1993 r.
Dyplom ukończenia studiów w zakresie projektowania produktu odbywa się we wszystkich Europejskich Instytutach Projektowania (IED) w Rzymie oraz na głównych stanowiskach projektowych we wszystkich Studi di Firenze (uniwersytety UNIFI)
Napisz do nas o wszelkich inicjacjach tematycznych dla dzieci bawiących się w swoim kraju i jego pasjach w pracowni architektonicznej, gdy ma to ogromne znaczenie dla mnogości zadań i kreatywności. Baw się rygorem, drużyną, kolorami i sopratutą, aby uzyskać większą część tempa i rozbić ogromny plakat ze zdjęciami wszystkich tipi i tych, które zaprojektowali, a których nie robią. Czas plakatu Quel jest na równi z twoim aparatem.
Za każde zadanie i decyzję, aby zdefiniować swoje ambicje projektowe, jeśli nie chcesz, aby projekt był konieczny, a projekt ekscytujący.
Wybierz formę ilości koloru i należnego cose insieme.
Sposób na stworzenie strzeleckiego i analitycznego charakteru, który jest potrzebny, by dostać się i zabrać do raccontarli.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek