FORMFJORD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2014
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Formfjord
  • Producent: Fabbian
  • Materiał: Metal
  • Materiał: Stal
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 701.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

FORMFJORD

Produkty projektanta: Formfjord

Fabian Baumann (* 1977) studiował inżynierię mechaniczną na TU-Berlin oraz inżynierię wzornictwa przemysłowego na TU-Delft. Sönke Hoof (ur. 1972) studiował wzornictwo przemysłowe w Kunsthochschule Weissensee Berlin po odbyciu praktyki tapicerskiej. Odkąd założyliśmy Formfjord w 2006 roku, projektujemy i rozwijamy produkty dla wszystkich dziedzin życia codziennego w imieniu renomowanych niemieckich i międzynarodowych klientów.
Jako zespół projektantów i inżynierów wykorzystujemy różne perspektywy, aby usprawnić proces tworzenia i opracowywać produkty, które działają - technologicznie i ekologicznie, ergonomicznie i emocjonalnie, strategicznie i ekonomicznie. Cel ten osiągamy poprzez poszukiwanie luk rynkowych w zakresie innowacyjności oraz tworzenie pomysłów na produkty dopasowane do rynku i naszych partnerów.
Cenimy każdy indywidualny projekt pod kątem jego specyficznych potrzeb -
koncept drzwi czy oświetlenia. Każdy projekt jest inspiracją dla innego. Im więcej różnych prac, tym bardziej owocne i nieoczekiwane będą synergie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek