FLORENT COIRIER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

FLORENT COIRIER

Produkty projektanta: Florent Coirier

Urodzony w Nantes w 1983 roku, mieszka i pracuje w Paryżu. Po projektowaniu w ENSAAMA, Olivier de Serres spędził trzy lata w Anglii, aby uzyskać tytuł Bachelor of Design i Master w Birmingham Institute of Art and Design / BIAD-BCU, kończąc z wyróżnieniem w 2005 r. we Francji, gdzie współpracował z kilkoma świetnymi projektami agencje takie jak studio Christophe Pillet. Dziś pracuje jako niezależne studio w swoim studio niedaleko Montmartre.
Florent Coirier projektuje proste produkty z silną semantyką, zawsze praktyczne i funkcjonalne. Od oświetlenia, przez meble, po drobne przedmioty, studio opracowuje produkty w oparciu o solidne zrozumienie procesów przemysłowych. Każdy projekt powstaje w ścisłej współpracy z producentami. Florent Coirier ma na celu tworzenie ponadczasowych projektów, z których większość na pierwszy rzut oka jest prosta, ale z określonymi szczegółami, które czynią je wyjątkowymi i przemyślanymi przedmiotami. „Wierzymy, że przedmiot ma znaczenie i nadaje sens życiu codziennemu.”
Formalne badania materiałów i technologii są niezbędne w procesie projektowania. Dążąc do projektowania produktów, które są coraz bardziej zgodne z naszym środowiskiem i przyszłym stylem życia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek