FLORENCE BOUREL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

FLORENCE BOUREL

Produkty projektanta: Florence Bourel

Florence Bourel jest niezależną projektantką założoną w Paryżu od 1998 roku.
Jej mieszane pochodzenie bretońskie i afrykańskie znajduje odzwierciedlenie w unikalnym połączeniu wpływów, stylów i dyscyplin, które charakteryzują jej kreacje. Żywe kolory i tekstury łączą się w czyste, nietemporalne formy, tworząc estetykę, która jest jednocześnie poetycka, elegancka i wyrafinowana. Tradycyjne rzemiosło i nowoczesność są w ciągłym dialogu w meblach, przedmiotach, dywanach, oświetleniu, scenografii, oznakowaniu, projektowaniu powierzchni i wzorów... Różnorodność jej interwencji w wielu dziedzinach stymuluje jej zdolności twórcze i zapewnia kontekst oraz panoramiczną wizję dla wszystkich jej projektów .
W szczególności grafika i kolory jej projektów dywanów dla francuskiej marki Toulemonde Bochart lub jej kolekcji przedmiotów dla Hermès (Petit h) odzwierciedlają siłę i żywotność unikalnego, osobistego wszechświata artystki.
Florence współpracuje z takimi markami jak Hermès, Désio , Flam & Luce, La Fibule, Kilims Ada, Le Monde Sauvage, Serax, Cristallerie Saint-Louis, Toulemonde Bochart…
Jest absolwentką architektury wnętrz i produktu projektowanie w prestiżowych instytucjach we Francji i Włoszech (LISAA i Istituto Europeo di Design).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek