FISHER MARANTZ STONE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

FISHER MARANTZ STONE

Produkty projektanta: Fisher Marantz Stone

Fisher Marantz Stone (FMS) zapewnia zrozumienie i wrażliwe podejście do światła jako integralnego materiału architektonicznego, który wspiera ideę przestrzeni i działalności człowieka w jej obrębie. Używamy światła, aby opowiedzieć historię klienta, usprawniając komunikację projektu poprzez rozwiązania świadome ekologicznie i ekonomicznie. Od 1971 roku Fisher Marantz Stone tworzy wydajne i innowacyjne rozwiązania oświetleniowe dla ponad 3600 wymagających projektów na całym świecie.
Udany projekt oświetleniowy zaczyna się od pomysłu. Nasze zaangażowanie na wczesnym etapie w podejmowanie fundamentalnych decyzji jest niezbędne, aby projekt wyszedł poza konwencjonalne i znane rozwiązania, aby osiągnąć wyjątkową i inspirującą wizję. Proces rozpoczyna się od rozmowy z klientem i architektem w celu zrozumienia potrzeb i celów projektu. Następuje dialog, aby dowiedzieć się, jak architekt podejdzie do programu i przekształci go w zrealizowany obraz. Zastosowaliśmy to podejście do głównych projektów na całym świecie, w tym: Burj Khalifa, Dubaj; Wieża Jin Mao, Szanghaj; Taishin Bank Tower, Tajpej; MIT - Simmons Hall, Cambridge; Ratusz w Seattle, Seattle; Narodowe Centrum Praw Obywatelskich i Człowieka w Atlancie; Chanel New Bond Street, Londyn; Four Seasons Hotel, Boston, Nowy Jork i Mediolan; Ogród Miejski, St. Louis; Centrum J. Paula Getty'ego, Los Angeles; Centrum Prezydenckie George'a W. Busha, Dallas; Grand Central Terminal, Nowojorska Biblioteka Publiczna, Radio City Music Hall, Carnegie Hall, 1 Times Square Tower, World Trade Center Towers 2, 3 i 4, węzeł transportowy, budka biletowa TKTS, National 9/11 Memorial and Memorial Museum, 9/ 11 Tribute in Light and Rose Center for Earth and Space Amerykańskiego Muzeum Historii Naturalnej w Nowym Jorku; Narodowe Muzeum Historii i Kultury Afroamerykanów oraz Pomnik Waszyngtona w Waszyngtonie.
Zrównoważony rozwój to ważny parametr w naszym procesie projektowania. Staramy się stworzyć system oświetleniowy do każdego projektu, który dzięki starannej koordynacji i współpracy z klientem i zespołem architektonicznym zrealizuje wszystkie praktyczne korzyści zrównoważonego projektowania. Podjęliśmy aktywną rolę w badaniach i rozwoju systemów oświetleniowych, które zużywają mniej energii i mają minimalny wpływ na środowisko. Wszyscy nasi klienci to profesjonaliści z akredytacją LEED.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek