FILIPPO PROTASONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2016
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Filippo Protasoni
  • Producent: Plust
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 116.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

FILIPPO PROTASONI

Produkty projektanta: Filippo Protasoni

Urodzony w 1980, studiował we Włoszech i Norwegii. Podczas studiów zanurzył się w projektowaniu produktów i wnętrz, opracowując charakterystyczną metodologię, którą zastosował w różnych skalach projektowych: w 2004 roku wygrał wyzwanie organizowane przez Politechnikę w Mediolanie i po raz pierwszy wystawił się w Salone del Mobile z Piu Yiu we współpracy z firmą Sawaya & Moroni. Po różnych zadaniach na studiach międzynarodowych (Emmanuel Babled, Markusbeneschcreates i Pierandrei Associati), w 2009 roku otworzył własną praktykę w Mediolanie. Jego praca skupia się na projektowaniu produktów i wnętrz: tworzenie produktów dla branży meblarskiej i oświetleniowej, hotelowej, handlowej i komercyjnej, wystaw i małych limitowanych edycji, na pograniczu sztuki i designu. Jest profesorem w IED Milan i Ied Management Lab. Jest członkiem stałego Obserwatorium Projektowania ADI.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek