FILIPPO MAMBRETTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FILIPPO MAMBRETTI

Produkty projektanta: FILIPPO MAMBRETTI

Filippo Mambretti urodził się w Como 21 lutego 1981 roku.
Uczęszczał do szkoły artystycznej iw tej szkole miał okazję poznać słynnego włoskiego projektanta Bruno Munariego. To tutaj zakorzeniła się pasja Filippo do projektowania. Po kilku latach studiów Filippo uzyskał tytuł magistra projektowania mebli na Politecnico di Milano.
Obecnie pracuje jako projektant produktu, mebli i wnętrz, a także jest wykładowcą w SSS_AA i CSIA, dwóch szkołach specjalizujących się w projektowaniu i sztukach użytkowych w Chiasso w Szwajcarii.
Dzięki aktywnej i ciągłej współpracy z kilkoma ważnymi włoskimi producentami, jego Studio Projektowe Mambrò, założone w Chiasso w 2011 roku, jest znaczącym graczem na kwitnącym rynku europejskim. W przypadku Mambrò Design Studio ponowne odkrycie i reinterpretacja tradycji we współczesnym klimacie odbywa się dzięki innowacjom morfologicznym, technicznym i funkcjonalnym.
Filippo wierzy, że "proces projektowania może wzbogacić ludzkie życie poprzez możliwość łączenia ludzi z przedmiotami poprzez estetykę i percepcję. '
' Związek między emocjami a innowacjami technologicznymi jest unikalny dla ewolucji człowieka, ponieważ czynniki zbiegają się, tworząc obecną sytuację społeczną. Jako projektant ważne jest, aby powiększać i ulepszać środki konsumpcji poprzez estetyczne i inteligentne sposoby. W ten sposób projektant zwiększa wartość użytkową obiektu. "
" Wierzę, że design to nic innego jak zwierciadło pragnień społeczeństwa, a moja wizja współczesnego designu to zrównoważone połączenie estetyki, funkcji, technologii i emocji. '
Filippo Mambretti

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek