FERRAN FREIXA JOVÉ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FERRAN FREIXA JOVÉ

Produkty projektanta: Ferran Freixa Jové

W 1961 roku Ferran Freixa zdobył nagrodę Złotej Delty za lampę, którą zaprojektował do serii Nagoya, a następnie w 1962 roku został nagrodzony Srebrną Deltą. W 1967 związał się z ADI-FAD (Stowarzyszeniem Wzornictwa Przemysłowego Wspierania Sztuki) jako partner projektowy. W latach 80. wraz z Antonim de Moragas Gallissá pracował nad odbudową kilku zabytków zburzonych pod koniec wojny domowej. W 1997 roku założył firmę Productions Estudi Freixa, w ramach której projektował iw tym samym roku zdobył kolejną nagrodę Silver Delta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek